COTY

O PROJEKCIE

„Powiew świeżości w świecie zapachów”

Coty jest jedną z największych i znanych na świecie firm kosmetycznych z niepowtarzalnymi i wyjątkowymi markami perfum. Biuro mieści się w budynku Ambassador przy ulicy Domaniewskiej na 5 piętrze.

Spaceplan Sp. z. o. o. odpowiedzialny był zarówno za projekt jak i prace wykończeniowe. Naszym zadaniem w tym projekcie było przyłączenie dodatkowej powierzchni do funkcjonującego biura oraz złożenie dokumentacji powykonawczej.

Powierzono nam „scalenie” nowo najmowanej powierzchni z już istniejącą, z zachowaniem pewnego poziomu indriustalności biura, jakie pozostawił poprzedni najemca.

Poza standardowymi pracami budowlanymi i branżowymi zmierzyliśmy się z niedostatecznym doświetleniem poszczególnych części biura, wynikającym ze specyfikacji działalności poprzedniego najemcy, zwiększając tym samym komfort pracy.

Nowa wykładzina, malowanie sufitów oraz ścian w zestawieniu z nowymi meblami i roślinnością tworzą niesamowity i niepowtarzany klimat. Marcin Rudnik odpowiedzialny za prace wykończeniowe ze strony Spaceplan mówi, że: „praca przy tym projekcie dała nam dużo satysfakcji zarówno od strony budowlanej jaki i kreatywnej”.