Cheil Poland

O PROJEKCIE

„Kreatywne biuro…”

Przedstawiamy kolejny zrealizowany projekt – Cheil Poland.

Zakres prac obejmował: prace projektowe oraz kompleksowe prace budowlano-instalacyjne.

Współpraca z agencją reklamową już na starcie projektu niosła ze sobą, co nas cieszy, szereg nieszablonowych działań.

Kreatywne podejście i zaproponowane przez przyszłego najemcę rozwiązania zaowocowały powstaniem na projektowanej powierzchni profesjonalnego studia fotograficznego wyposażonego w cykloramę i klimatyzację.

Demontaż sufitów podwieszanych i malowanie instalacji na kolor błękitny całkowicie zmieniły wygląd biura. Odsłoniło nam również szereg działań, które musieliśmy podjąć, aby zapewnić najemcy komfort użytkowania biura. Prawdziwym wyzwaniem okazało się zapewnienie odpowiedniego poziomu ciszy wymaganej na powierzchni. Sposoby na wytłumienie pracy fancoili nie kryją już przed nami żadnych tajemnic, a pożądany efekt udało się nam uzyskać, nie stosując płyt wygłuszających.

Drugim etapem prac była wizualizacja biura. Podążając za kreatywnością najemcy w biurze, pojawiły się niestandardowe grafiki, neon czy clipboardy, tworząc bardzo nietypowe, a za razem ciekawe i przyjemne wnętrze.

Nowe odświeżone i przestronne wnętrza pokazują nam wyjątkowy styl biura, w którym dominuje biel i błękit. Wygodne sale konferencyjne, duża przestrzenna kuchnia zachęca, aby na chwilę oderwać się od pracy. Niewątpliwie jest to wspaniałe biuro z nowoczesną przestrzenią do kreatywnej pracy.

Za koordynację prac nad projektem odpowiadał Michał Pinkowski.